Český svaz plníren
propan-butanu

O svazu

Posláním svazu je napomáhat svojí činností k podpoře a všestrannému rozvoji podnikání a odborných a obchodních vztahů svých členů v oboru zkapalněných ropných plynů na území České republiky.

1. února 2022

Návrh nového energetického zákona

Návrh nového energetického zákona

Přečtěte si poziční dokument našeho svazu k návrhu nového energetického zákona. Poziční dokument ve formátu PDF.

25. srpna 2021

Pozměňovací návrh senátora Voseckého k novele energetického zákona

Pozměňovací návrh senátora Voseckého k novele energetického zákona

Senát dnes na svém zasedání projednával novelu energetického zákona ­– senátní tisk č. 136

Pozměňovací návrh k předmětné novele, který se týkal problematiky propan-butanových láhví, předložil předseda senátní komise pro rozvoj venkova Jiří Vosecký (STAN).

26. května 2021

Pozměňovací návrh poslance Adamce k novele energetického zákona

Pozměňovací návrh poslance Adamce k novele energetického zákona

Vládní novela energetického zákona (sněmovní tisk č. 799) prošla druhým čtením v Poslanecké sněmovně. Na plénu byl diskutován rovněž pozměňovací návrh poslance Ivana Adamce (ODS) upravující plnění propan-butanových láhví.

Výhody členství ve svazu

Proč do toho jít s námi?

Český svaz plníren propan-butanu patří mezi nejrelevantnější tuzemské asociace zabývající se utvářením legislativy a rovných podnikatelských podmínek v oboru plnění tlakových nádob plyny na území České republiky.

Právní zastoupení

Právní zastoupení

Svým členům zajišťujeme špičkové právní poradenství na základě spolupráce s advokátní kanceláří JUDr. PhDr. Zuzany Rennerové.

Certifikace

Certifikace

Členům pomáháme také prosazovat a obhajovat jejich zájmy, a to zejména při jednání s veřejnou správou a získávání nezbytných povolení.

Technická podpora

Technická podpora

Svým členům poskytujeme odborné konzultace při veškerých činnostech týkajících se plnění tlakových nádob plyny.

Daniel Štraub

Jsem rád, že se nám s kolegy podařilo konsolidovat ČSPPB jako vůdčí platformu chránící především práva zákazníků. V plynárenství se pohybuji od roku 1995, kdy došlo k jeho privatizaci, a i po 27 letech se snažím hledat nové způsoby, jak úroveň a kvalitu tohoto dynamického odvětví zlepšit.

Daniel Štraub

předseda ČSPPB

Světlana Černíková

Problematika zkapalněných ropných plynů představuje v České republice bez jakéhokoliv přehánění jednu velkou nepřehlednou houšť. Za možnost spolupráce s ČSPPB jsem proto velmi ráda, neboť mám jistotu, že v podnikání používáme plynové láhve tak, jak máme, a nehrozí nám žádné problémy.

Světlana Černíková

Ostrava

Ing. Kryštof Chládek

Profesionalita, erudovanost a svědomitost. To jsou hlavní atributy, kterými bych popsal naši spolupráci s ČSPPB. Podnikatelské prostředí v České republice je poměrně specifické a skýtá nemalé potíže. Vážím si proto možnosti obracet se na ČSPPB.

Ing. Kryštof Chládek

Praha

Omlouváme se, ale nepodařil se načíst obsah okna.